PKS Liga Amatorskiej Siatkówki -PLAS Miło nam poinformować, że Parafialny Klub Sportowy Św. Józef ponownie zorganizował PKS Ligę Amatorskiej Siatkówki (PLAS). Było to możliwe dzięki wsparciu Pana Burmistrza Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska i użyczeniu hali sportowej na rozgrywki. W tym sezonie w lidze weźmie udział sześć drużyn tj. CIOS Kalwaria, Supersonic, Volley Team, PKS Chłopcy, Supergirls, OO. Bernardyni. Przewidziano 10 spotkań, podczas których każda drużyna rozegra dwa spotkania. Mecze będą rozgrywane do dwóch wygranych setów (+  ew. tie-break). Pierwsza kolejka już 22 października od godz. 8:30 do 10:30. Terminarz rozgrywek oraz wyniki można będzie śledzić na stronie internetowej: http://www.plaskalwaria.ligspace.pl/ Zapraszamy do kibicowania!!!

W sezonie 2015/2016 Parafialny Klub Sportowy Św. Józef uruchomił Ligę Amatorskiej Siatkówki - "PLAS" dla młodzieży z terenu Miasta i Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Uruchomiana została strona internetowa na której śledźić można przebieg rozgrywek oraz wyniki.