Wizyta św. Mikołaja to dla wszystkich ogromne przeżycie i radość, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Zgodnie z tradycją Parafialny Klub Sportowy św. Józef zorganizował kolejny wyjazd mikołajkowy dla naszych sportowców. Chętnych nie brakowało bo aż 2 autokary wyjechały z Kalwarii Zebrzydowskiej, żeby wspólnie przeżyć mikołajki. Najpierw byliśmy w laser parku gdzie w skomplikowanych labiryntach trzeba było odznaczyć się wyjątkową czujnością i precyzją w oddawaniu strzału. Następnie udaliśmy się do kina na film „Wilk w owczej skórze”. Gdy wracaliśmy do domu wizytę złożył nam św. Mikołaj. Trzeba przyznać że to był szczególny rok dla Parafialnego Klubu Sportowego św. Józef, obfitujący w wiele sukcesów więc podarki od św. Mikołaja były całkowicie zasłużone. Nasz gość został przywitany owacjami niemniej jednak wszyscy z pewną niecierpliwością oczekiwali upominków. Nikt nie został pominięty, po uśmiechniętych buziach można było się domyślać, że Święty pamiętał o wszystkich.
Ks. Leszek Kaczmarczyk