W sobotę 19.11.2016r. na hali sportowej w Zielonkach odbyły się Mistrzostwa Małopolski Parafialnych Klubów Sportowych w Piłce Nożnej w kategorii „orlik” tj. 3 – 4 klasa. Turniej ten cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem o czym świadczyć może duża ilość kibiców i głośny doping na trybunach. Jak co roku do Zielonek zjechały się najlepsze drużyny z całej małopolski. Drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.

Od samego początku ton wydarzeniom na boisku nadawali futboliści z Kalwarii Zebrzydowskiej. Nasi młodzi piłkarze wygrali wszystkie swoje mecze, zdobywając w ten sposób komplet punktów, strzelając aż 17 bramek i tylko dwie tracąc.Tym sposobem zapewnili sobie I miejsce w turnieju, zdobywając po raz któryś z rzędu tytuł mistrza małopolski PKS.

Zwycięski skład: Michał Rudecki, Wiktor Góralczyk, Damian Pająk, Szymon Mlost, Mikołaj Wicher, Szymon Wojtaszek, Maksymilian Madej, Jakub Biela, Filip Wiecheć, Filip Biela, Karol Faber.

Gratulujemy!!!

Zwycięstwo w mistrzostwach to tylko potwierdzenie wysokiej formy naszych piłkarzy, ponieważ drużyna może się też pochwalić tym, że zajmuje I miejsce w rundzie jesiennej, w lidze OZPN Wadowice w kategorii „ orlik” W siedmiu meczach chłopcy zebrali komplet punktów i mają znakomitą statystykę bramkową 65: 9.

Życzymy dalszych sukcesów!

Punkty w lidze wywalczyli: Michał Rudecki, Wiktor Góralczyk, Damian Pająk, Szymon Mlost, Mikołaj Wicher, Szymon Wojtaszek, Maksymilian Madej, Jakub Biela, Filip Wiecheć, Filip Biela, Karol Faber, Alan Kulig, Filip Gnojek, Bartłomiej Ochman, Antoni Kluza, OliwierPacut, Patryk Pitoń, Jan Kurczych, Mateusz Trela, Krzysztof Kozioł.