W sobotę 05 listopada w Zielonkach odbyły się Mistrzostwa Małopolski Parafialnych Klubów Sportowych w piłce nożnej.

Na zawody przyjechały najlepsze drużyny z całego województwa małopolskiego w kategorii „Żak”. Mimo to, kolejny rok z rzędu najlepszą drużyną zawodów okazał się Parafialny Klub Sportowy „Święty Józef” z Kalwarii Zebrzydowskiej. Chłopcy z „Józefa” trenowani przez pana Przemysława Opyrchała przeszli przez rozgrywki jak burza odnotowując trzy wygrane i jeden remis. W tym miejscu należy zaznaczyć, że w ostatnim czasie to nie pierwszy sukces młodych piłkarzy z Kalwarii. Drużyna zajmuje pierwsze miejsce w rozgrywkach Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wadowicach, a także 29 października wygrała turniej okolicznościowy „ 4 Żywiołów” w Kalwarii Zebrzydowskiej. Gratulacje dla młodych piłkarzy i życzymy dalszych sukcesów.
W skład drużyny Mistrzów wchodzą:
1. Kamil Antos
2. Patryk Chytrzyński