W sobotę 09.04.2016r. na hali sportowej w Zielonkach odbyły się Igrzyska Małopolski Parafialnych Klubów Sportowych w Piłce Nożnej. Jak co roku nie mogło w nich zabraknąć naszych młodych futbolistów. Rozgrywki były podzielone na dwie kategorie wiekowe „żaki” (2007 i młodsi), oraz „orliki”(2005 i młodsi). W obu kategoriach drużyny rywalizowały systemem „każdy z każdym”.  Najpierw do boju ruszyli nasi młodsi zawodnicy „żaki”. Po zaciętej i bardzo wyrównanej rywalizacji nasi chłopcy wywalczyli bardzo dobre II miejsce.
Klasyfikacja końcowa turnieju „żaków”:
- I miejsce Milenium Skawina,
- II miejsce PKS „Św. Józef” Kalwaria Zebrzydowska,

- III miejsce Jadwiga Kraków,
- IV Jakub Więcławice
Skład: Wójcik Adam, Pułka Bartłomiej (bramkarze), Wiecheć Filip, Ryłko Wiktor, Polak Michał, Jagosz Patryk, Kluza Antoni, Gnojek Filip, Maryon Patryk, Flaga Dawid.

Następnie przyszedł czas na zmagania „orlików. Nasi młodzi piłkarze idąc jak burza wygrali wszystkie swoje mecze, nie tracąc przy tym żadnej bramki. Tym sposobem zapewnili sobie I miejsce w turnieju, zdobywając po raz kolejny tytuł mistrza małopolski PKS. Klasyfikacja końcowa turnieju „orlików”:
- I miejsce PKS „Św. Józef” Kalwaria Zebrzydowska,
- II miejsce „Quo Vadis” Kraków,
- III miejsce Jadwiga Kraków,
- IV miejsce Rodzina Kraków,
- V miejsce Milenium Skawina,
- VI miejsce Jakub Więcławice
Zwycięski skład: Jagosz Filip (bramkarz), Ryłko Dawid, Kwiatek Eryk, Rempała Stanisław, Wilk Karol, Kotyrba Grzegorz, Wenda Oliwier, Opyrchał Sebastian.
Gratulujemy obydwóm drużynom i życzymy dalszych sukcesów.

Zielonki 16 1

Zielonki 16 2