W dniach 17-23 stycznia Parafialny Klub Sportowy PKS Św. Józef zorganizował zimowy obóz narciarski dla dzieci i młodzieży z Gminy Kalwaria Zebrzydowska. Przez sześć dni mogliśmy szusować na stokach w Suchem koło Poronina doskonaląc swoje umiejętności narciarskie.W programie ferii oprócz narciarstwa nie mogło zabraknąć licznych zabaw, zmagań artystycznych, wokalnych i recytatorskich oraz konkursu czystości.  Był też czas na rozrywkę, czyli grę w kręgle oraz na regenerację zmęczonego organizmu na basenie naszego ośrodka "Limba" w Poroninie. Nad wszystkim czuwali bacznie opiekunowie. Ksiądz Leszek zadbał o oprawę duchową organizując Msze Święte m.in. w drewnianym kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Zakopanem. Na koniec wszyscy zgodnie stwierdzili, że żal odjeżdżać. Nie możemy się już doczekać kolejnych ferii zimowych w przyszłym roku. Więcej zdjęć dostępnych jest tutaj (kliknij).

Ferie 2016 POFerie 2016 AW